Haber Tempo

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Beylikdüzü’nde kış festivali sona erdi

Beylikdüzü’nde kış festivali sona erdi

Haber Haber -
69 0

– İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinin birçok noktasını renkli ve ışıltılı süslemelerle donatan yerel belediye, bir kez daha yeni yıl coşkusunu Yaşam Vadisi’ne taşıdı.

Yaşam Vadisi 1. Etap içerisinde ışıklar ve süslemelerle donatılan Beylikdüzü Kış Festival alanı ilçe halkının ilgi odağı oldu.

Buz pisti, hediyelik ürünler ve yiyecek-içecek stantlarının da yer aldığı festival oldukça renkli görüntülere sahne oldu.  Festivalin son gününde alanı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yeni yılın tüm güzelliklerinin Beylikdüzü’ne ve ülkeye huzur getirmesini diledi. Başkan Çalık, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına yakışır etkinlikleri Beylikdüzü’nde buluşturmaya, Beylikdüzü’nde hayatı iyileştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz. 2024’ün memlekete ülkemize ve güzel İstanbul’umuza uğurlu gelmesini arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

Beylikdüzü Kış Festival alanının Yaşam Vadisi’nin önemli bir noktasında kurulduğunu belirten Başkan Çalık, sevgi tohumlarını ekmeye ve Beylikdüzü’nde güzellikleri çoğaltmaya devam ederek, Beylikdüzü’nü en güzel haliyle 2024 yılına hazırlamak istiyoruz ve bu kente hizmet etmeye devam edeceklerinin sözünü verdi.

Kaynak : www.igfhaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir