Haber Tempo

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Eker I Run Koşusu’na bir ödül daha

Eker I Run Koşusu’na bir ödül daha

Haber Haber -
64 0

Türkiye’de sektörünün en beğenilen markası olan Eker Süt Ürünleri’nin, 2014 yılından bu yana düzenlediği Eker I Run Koşusu bir ödül daha kazandı.

Etkinlik, Türkiye Kurumsal Sorumluluk Derneği tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Kurumsal Sorumluluk Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına Değer Katan Kuruluş Ödülleri’nde Sorumlu Pazarlama kategorisinde Bronz Ödüle layık görüldü.

5 Mart 2024’te gerçekleştirilen 15. Kurumsal Sorumluluk Zirvesi’nde Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına Değer Katan Kuruluşlar ödüllendirilirken, etkinliğin teması olarak belirlenen “Etki ve Etik” konusunda konuşmalar yapıldı. “Eker İyi ki Var” söylemiyle sosyal sorumluluk projelerine ve etkinliklere imza atan Eker Süt Ürünleri’nin topluma değer katan etkisi, 15. Kurumsal Sorumluluk Zirvesi’nde de gözler önüne serildi. Sporu, eğlence ve yardımseverlik gibi değerlerle buluşturarak bir koşudan çok daha fazlası olan Eker I Run; iş birlikleri, artan sportif değeri, sağlıklı yaşamı teşvik etmesi ve iyilikleri çoğaltan özellikleriyle ödüle ulaşmayı başardı.

Kaynak : www.igfhaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir