Haber Tempo

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kayseri Kocasinan’ın çalışmaları model oluyor

Kayseri Kocasinan’ın çalışmaları model oluyor

Haber Haber -
78 0

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, farkını ortaya koyan belediyecilik faaliyetlerle diğer belediyelere örnek olan hizmetler yaptıklarını söyledi.

Belediye hizmet binasında başkan yardımcılarıyla ve ilgili personelle istişare toplantısı yapan Başkan Çolakbayrakdar, Çözüm  Merkezi’ni her geçen gün daha da iyileştirmek için çalışmaların devam ettiğine dikkat çekerek, “Çözüm Merkezi ile her geçen yıl üstüne ekleyerek, vatandaşımıza hizmeti operasyon kabiliyeti yüksek bir şekilde anında çözüm üretme gayreti içindeyiz. Bu noktada vatandaşımızın gündelik olarak bire bir talebini ilettiği ve hızlıca taleplerine çözüm beklemiş olduğu Temizlik İşleri, Zabıta, Pak ve Bahçeler ve Veteriner gibi ilgili müdürlüklerimiz yerine getirmektedir. Fen İşleri, Kırsal Hizmetler ve Kentsel dönüşüm gibi müdürlüklerimize gelen talepler ise bazıları hızlıca yerine getirilmektedir bazıları ise programlanması gereken zaman gerektiren işlerdir. İnşallah 2024 yılında da daha aktif bir şekilde Çözüm Merkezi ile vatandaş arasındaki iletişimin daha hızlı kurulduğu ve daha pratik bir şekilde vatandaşa ulaştığımız bir yıl olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “’Halka hizmeti Hakka hizmet’ olarak gören belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak : www.igfhaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir