Haber Tempo

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EĞİTİM
  4. »
  5. Keşan TSO’dan kurumsal eğitim

Keşan TSO’dan kurumsal eğitim

Haber Haber -
50 0

Keşan TSO tarafından yapılan açıklamada, Trakya Kalkınma Ajansı’nın Teknik Destek Proje Desteğiyle gerçekleştirilen eğitimler kapsamında etkili iletişim, takım çalışması ve kişisel eğitim alanlarında yetkin, kaliteli ve verimli akademisyen tarafından Odamız bünyesinde çalışan 12 personele teorik ve uygulamalı olarak eğitimler verildi.

Gerçekleştirilen etkili iletişim ve takım çalışması eğitiminde kişileri anlamada yapılması gerekenler uygulamalı bir biçimde anlatıldı.

Eğitim kapsamında Öğrenilebilir ve geliştirebilir yetkinlikler çerçevesinde kelimelerin gücüne değinildi.

Personellerin hem çalıştıkları kurum içinde hem de özel yaşamlarındaki insan ilişkilerinde yaşadıkları iletişim sorunlarını ve bu sorunlara yönelik çözümleri saptamalarına yardımcı olundu. Düzenlenen eğitimden hareketle iş ortamındaki ilişkilerin geliştirilerek organizasyonel verimliliğin artırılması için de planlamalar yapıldı.

Eğitim sayesinde “Daha Etkili ve Uyumlu Çalışanlar” işbirliği içinde daha iyi fikirler üretecek ve toplumun gelişimine katkı sağlayacağına dikkati çekilen açıklamada, ayrıca, personel arasında etkili iletişimin ve saygının artmasını destekleyerek, toplumsal düzeyde iletişim ve işbirliği kültürünün güçlenmesine  katkı sağladığı kaydedildi.

Kaynak : www.igfhaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir