Haber Tempo

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Samsunspor’dan deprem bölgesine ‘Sürat’le destek

Samsunspor’dan deprem bölgesine ‘Sürat’le destek

Haber Haber -
62 0

SAMSUN (İGFA) – Yılport Samsunspor’un resmi taşıma sponsoru Sürat Kargo, kulüple iş birliği içerisinde anlamlı bir organizasyon gerçekleştirdi. Kırmızı-beyazlıların taraftarları, Süper Lig’de oynanan Galatasaray karşılaşması öncesinde 19 Mayıs Stadyumu’nda konumlanan Sürat Kargo aracına yeni atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünleri getirdi. Taraftarların büyük destek verdiği kampanyada toplanan ürünler, depremzedelere ulaştırılacak.

Kadın Futbol Milli Takımı ana sponsorluğunun ardından Yılport Samsunspor’un resmi taşıma sponsorluğuyla Türk sporunu desteklemeye devam eden Sürat Kargo, kırmızı-beyazlılarla beraber depremzedeler için anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Süper Lig’de Galatasaray ile oynanan karşılaşma öncesinde Sürat Kargo aracı, 19 Mayıs Stadyumu Güney Kale Arkası’nda yer alan Store 55’in yanında konumlandı. Maçı izlemek için stada gelen kırmızı-beyazlı taraftarlar, yanlarında getirdikleri yeni atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünleri depremzedelere gönderilmek üzere araca teslim etti. 6 Şubat 2023’te Kahramanmaraş merkezli yaşanan büyük depremin bir yılının dolmasına kısa bir süre kala gerçekleşen etkinliğe taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Kahramanmaraş Sakarya Konteyner Kent’e Destek

Süper Lig’de oynanan karşılaşma öncesinde yapılan çağrı sonrasında büyük duyarlılık gösteren Yılport Samsunsporlu taraftarların getirdikleri ürünler, araca getirdi. Toplanan kışlık ürünler, Sürat Kargo aracılığı ile depremzedeler için oluşturulan Kahramanmaraş Sakarya Konteyner Kent’e götürülecek.

Kaynak : www.igfhaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir