Haber Tempo

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Selçuklu’da Cuma Buluşmaları sürüyor

Selçuklu’da Cuma Buluşmaları sürüyor

Haber Haber -
79 0

Selçuklu’da her hafta ilçenin farklı bir noktasında gerçekleştirilen Cuma Buluşmaları vatandaş ve belediye arasında köprü olmaya devam ediyor. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinlediği Cuma Buluşmalarının bu haftaki adresi Yazır Mahallesi Otogar Zeki Altındağ Camii oldu. Başkan Pekyatırmacı namazın ardından mahalle sakinleri ve esnafla görüştü.

Cuma Buluşmalarında Başkan Pekyatırmacı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Asım Ceyhan, Selçuklu Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Yazır Mahalle Muhtarı Celalettin Doğan, Selçuklu Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

BAŞKAN PEKYATIRMACI,“CUMA BULUŞMALARI HİZMET PLANLAMASINA KATKI SAĞLIYOR”

Selçuklu’da Cuma Buluşmalarına ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Cuma gününün bereketinin farklı mahallelerde hemşehrilerimizle yaşamaya devam ediyoruz. Bu buluşmalar ilçemizin her noktasındaki ihtiyaçların ve taleplerin değerlendirilmesi,  mahallelere yapılan eserlerin ve yapılacak çalışmaların anlatılması noktasında büyük önem arz ediyor. Bu buluşma vesilesi ile hemşehrilerimizden, muhtarlarımızdan ve esnaflarımızdan gelen talep ve önerileri dinliyor, planlamalarımızı o doğrultuda oluşturuyoruz. Hizmetlerin planlanması, uygulanması ve sürdürülebilirliği noktasında işbirliği halinde olduğumuz çalışma arkadaşlarıma, paydaş kurumlarımıza, muhtarlarımıza ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Hizmetlerimizle yeni dönemde de Selçuklu’ya değer katmaya devam edeceğiz” dedi. 

Kaynak : www.igfhaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir